Новини
Творча молодь Запорізького району привітала військовослужбовців зі святом Дня Незалежності України
![](/files/2017/IMDMKszv.jpg)
28 серпня 2017 року творчі колективи комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради спільно та Новоолександрівського сільського будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради завітали зі святковим концертом з нагоди Дня Незалежності України до військовослужбовців військової частини 3033 Національної гвардії України.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
Середа, 30 Серпня 2017 10:08 | Переглядів: 446