Новини
Фольклорний ансамбль «Тавричанка» Малокатеринівського селищного будинку взяли участь у культурно-мистецьких заходах на Національному Сорочинському ярмарку
![](/files/2017/IMDOGWJp.jpg)
22-24 серпня 2017 року «народний» фольклорний ансамбль «Тавричанка» Малокатеринівського селищного будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради взяв участь у культурно-мистецьких заходах на Національному Сорочинському ярмарку (Полтавська область). А також, у конкурсній програмі Фестивалю народної творчості «Ярмаринка», виконавши українські народні пісні «Ой, у полі криниченька» та «На вулиці музиченьки грають».
Колектив став лауреатом 3-го ступеня, нагороджений Дипломом та Грамотою за активну участь. Протягом трьох днів виступив на сценічних майданчиках з 30-ти хвилинною концертною програмою, виконав жартівливі українські народні пісні у супроводі шумових інструментів та баяну.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2017/IMDOHoIW.jpg)
![](/files/2017/IMDOI4Ko.jpg)
![](/files/2017/IMDOIBff.jpg)
![](/files/2017/IMDOJ87T.jpg)
![](/files/2017/IMDOKAmC.jpg)
Середа, 30 Серпня 2017 10:13 | Переглядів: 563