Новини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2017/IMFIc3fK.jpg)
30.08.2017 під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Зенкіна за участі начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алесі Авдєєвої, та інших відповідальних представників комісії, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії винесено 12 справ, щодо вирішення правових та майнових прав неповнолітніх, зокрема доцільності/не доцільності позбавлення батьківських прав, а також соціальний захист дітей. З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IMFIbgBp.jpg)
![](/files/2017/IMFIbqax.jpg)
![](/files/2017/IMFIbSsi.jpg)
Середа, 30 Серпня 2017 14:49 | Переглядів: 512