Новини
В Запорізькому районі проведено благодійну акцію «Допоможемо разом»
![](/files/2017/INMRtzuB.jpg)
03.09.2017 працівники Юльївських закладів культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області організували та провели благодійну акцію «Допоможемо разом». Під час акції працівниками зібрано та упаковано продукти для відправки волонтерами в зону АТО. На фото: керівники Юльївських закладів культури, учасники художньої самодіяльності клубу, волонтерська група медиків «Хотабич», загін громадської охорони «Самооборона» с. Юльївка.
Відділ культури і туризму Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2017/INMRt63X.jpg)
![](/files/2017/INMRu0eF.jpg)
Середа, 06 Вересня 2017 14:38 | Переглядів: 487