Новини
Нарада з питання проходження Покровського ярмарку присвяченому Дню міста Запоріжжя
![](/files/2017/IP4iWARL.jpg)
14.09.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з керівником апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальником управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Віктором Тютюмою, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Гемською, начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяною Рогач, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Круподерею з питання участі у Покровському ярмарку присвяченому Дню міста Запоріжжя. У ході наради обговорено питання залучення підприємств району з виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування та визначено відповідальну особу від райдержадміністрації з проведення Покровського ярмарку. По завершенню наради надано відповідні доручення.
.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IP4iWZGA.jpg)
![](/files/2017/IP4iXk6V.jpg)
![](/files/2017/IP4iXTvz.jpg)
Четвер, 14 Вересня 2017 15:27 | Переглядів: 502