Новини
Виїзд на територію району
![](/files/2017/IP4sbZhP.jpg)
14.09.2017 начальник служби у справах дітей Запорізької райдержадміністрації Алеся Авдєєва здійснила робочій виїзд на територію Біленківської сільської ради з метою надання методичної допомоги працівникам сільської ради щодо соціального захисту неповнолітніх дітей.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
Четвер, 14 Вересня 2017 15:47 | Переглядів: 466