Новини
Виїзд на територію району
![](/files/2017/IPSigKHb.jpg)
19 вересня 2017 року працівниками Центру культури і дозвілля районної ради на чолі з в.о. директора Анастасією Якубіною здійснено робочу поїздку до Володимирівського, Широківського та Ручаївського закладів культури.
Під час виїзду з керівниками установ культури обговорено питання можливого переїзду Володимирівської бібліотеки до іншого приміщення, підготовка до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, технічний стан закладів культури, проведення косметичних ремонтів та планування культурно-масових заходів у жовтні 2017 року.
![](/files/2017/IPSika3w.jpg)
![](/files/2017/IPSig9NS.jpg)
![](/files/2017/IPSijG0H.jpg)
![](/files/2017/IPSikHZ2.jpg)
![](/files/2017/IPSilhdt.jpg)
![](/files/2017/IPSilLB6.jpg)
![](/files/2017/IPSimgYy.jpg)
![](/files/2017/IPSimKS5.jpg)
![](/files/2017/IPSinn1W.jpg)
Вівторок, 19 Вересня 2017 16:46 | Переглядів: 452