Новини
Робочий виїзд на територію Миколай-Пільської сільської ради
![](/files/2017/IQMvcK3p.jpg)
22 вересня 2017 під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрій Зенкін, заступник керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяни Гребенюк, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анни Неумиваки, заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Панічук, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алесі Авдєєвої здійснили виїзд на територію Миколай-Пільської сільської ради, з метою врегулювання конфліктної ситуації між колективом Миколай-Пільського НВК та громадянином В. Музикою. В ході бесіди були знайдено взаєморозуміння.
Відділ організаційної роботи, діловодства
і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IQMvg7Rf.jpg)
![](/files/2017/IQMvibQs.jpg)
![](/files/2017/IQMvkitv.jpg)
П'ятниця, 22 Вересня 2017 09:10 | Переглядів: 508