Новини
Засідання районної призивної комісії
![](/files/2017/IS63mOpD.jpg)
03.10.2017 за участі заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяни Гребенюк відбулося засідання районної призивної комісії. За результатами засідання на військову строкову службу було призвано 14 юнаків, які відправляться до лав Збройних Сил України у Сухопутні війська, Полк Національної Гвардії України, та полк повітряно десантних військ.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IS63noRQ.jpg)
![](/files/2017/IS63nAmx.jpg)
Вівторок, 03 Жовтня 2017 15:06 | Переглядів: 448