Новини
Коротко про головне...
![](/files/2017/ITcKw8Fk.jpg)
10.10.2017 за участі керівництва райдержадміністрації, а саме: першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Макущенко проведено загальні збори з представниками профспілкового комітету Запорізької райдержадміністрації. Обрано повний склад профспілкового комітету та його голову Гемську Ірину Володимирівну.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/ITcKvI0j.jpg)
![](/files/2017/ITcKvc01.jpg)
Вівторок, 10 Жовтня 2017 13:49 | Переглядів: 466