Новини
Представник Запорізького району прийняв участь у засіданні «круглого столу»
![](/files/2017/IUBfveIa.jpg)
18.10.2017 заступник керівника апарату начальник відділу організаційної роботи діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гребенюк прийняла участь у засіданні «круглого столу» з обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства, як інституціонального механізму в контексті реалізації Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні 2016-2020 роки.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IUBfvssw.jpg)
Четвер, 19 Жовтня 2017 07:45 | Переглядів: 437