Новини
До Дня Захисника України та Дня козацтва відбувся бібліографічний огляд «Про горду славу козаків», вікторина «Славні лицарі України» та розважальний захід «Сьогодні славить вся країна своїх синів»
![](/files/2017/IUERusga.jpg)
Хлопчики та дівчатка відповідали на питання, задавали свої, спілкувались, а потім всі дружно веселились на дискотеці в честь цих свят.
Наступного дня у Веселянці, біля пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни, відбувся урочистий мітинг, присвячений визволенню села Веселянка від нацистських окупантів «Вклонімося низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити».
На мітинг прийшли односельці усіх поколінь: люди поважного віку, молодь, діти. Сільський голова Сергій Кущ привітав зі святами жителів села, побажав мирного неба над головою, здоров’я та натхнення. Далі гостей привітали діти літературним монтажем «Візьмемо в серце пам’ять».
Хвилина мовчання. Пролунав салют в шану пам’яті загиблим воїнам солдатами однієї із частин м. Запоріжжя. Після покладання квітів до пам’ятника загиблому солдату усіх гостей запросили на солдатську кухню, де солдати-кухарі приготували смачну кашу та різні смаколики. Пригощали дорослих і солдатськими 100 грамами, а малеча пригощалася кашею та солодощами. Дякуємо усім, хто допоміг у проведенні цього заходу.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2017/IUERtzY3.jpg)
![](/files/2017/IUERu21m.jpg)
![](/files/2017/IUERuWN6.jpg)
Четвер, 19 Жовтня 2017 16:26 | Переглядів: 473