Новини
Нарада голови Запорізької райдержадміністрації з головами виконкомів сільських/селищних рад та об’єднаних територіальних громад Запорізького району
![](/files/2017/IVeYUmgQ.jpg)
20.10.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Зенкіна, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Макущенко, голови районної ради Анатолія Шевчишина провів робочу нараду з начальниками відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, головами виконкомів сільських/селищних рад та об’єднаних територіальних громад Запорізького району з актуальних питань життєдіяльності району. Під час наради були розглянуті наступні питання: проблемні питання організації та проведення осіннього призову до призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та військовозобов’язаних на військову службу за контрактом, про будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, влаштування дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в сімейні форми влаштування, про можливість забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, які знаходяться під державним контролем, про результати перевірок закладів освіти Запорізького району представниками Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області та найбільш проблемні питання з пожежної безпеки, взаємодія районних закладів культури з сільськими /селищними радами в питаннях організації діяльності галузі культури в Запорізькому районі, а також інші нагальні питання. По закінченню наради надані доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IVeYwo9b.jpg)
![](/files/2017/IVeYBYqA.jpg)
![](/files/2017/IVeYGQtN.jpg)
![](/files/2017/IVeYNQMI.jpg)
![](/files/2017/IVeYZEmP.jpg)
![](/files/2017/IVeZ4JnW.jpg)
![](/files/2017/IVeZ9ZpD.jpg)
Понеділок, 23 Жовтня 2017 08:09 | Переглядів: 497