Новини
Коротко про головне…
![](/files/2017/IVhrSy4g.jpg)
18.10.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участю керівника апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів робочу нараду з представниками Запорізького управління лісового та мисливського господарства, Державним підприємством Запорізьке лісомисливське господарство, представниками екологічної інспекції в Запорізькій області, а також представниками Департаменту екології Запорізької облдержадміністрації з питання облаштування мисливського господарства правобережної частини Запорізького району. По закінченню наради надані відповідні доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IVhrRMkN.jpg)
Середа, 18 Жовтня 2017 14:11 | Переглядів: 468