Новини
Запорізький район відзначає День соціального працівника
![](/files/2017/IX2ROFOQ.jpg)
03 листопада 2017 у приміщенні райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери України в Запорізькому районі. У заході прийняли участь голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, голова районної ради Анатолій Шевчишин, керівники та працівники соціальної сфери району. З привітальним словом до присутніх звернулося керівництво, побажавши соцпрацівникам здоров’я, щастя, миру, натхнення й надалі продовжувати сумлінно працювати на благо суспільства. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічного розвиток району, високий професійний рівень та з нагоди відзначення професійного свята найкращих соціальних працівників нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної ради та цінними подарунками.
Відділ організаційної роботи, діловодства
і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IX2RPknJ.jpg)
![](/files/2017/IX2SckVH.jpg)
![](/files/2017/IX2Shw65.jpg)
![](/files/2017/IX2SrDpo.jpg)
![](/files/2017/IX2SxZBS.jpg)
![](/files/2017/IX2SEysS.jpg)
![](/files/2017/IX2SMeb0.jpg)
П'ятниця, 03 Листопада 2017 14:38 | Переглядів: 639