Новини
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів особистий прийом громадян Запорізького району
![](/files/2017/IXG49hlg.jpg)
07.11.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів особистий прийом громадян. У ході прийому до посадовця звернулося п’ятеро громадян з питань щодо надання роз’яснень що стосуються проблемних питань соціального характеру, тобто перерахунку субсидій, забезпечення твердим побутовим паливом, земельні питання, питання житлово-комунальної сфери. У підсумку кожному заявнику надані роз’яснення, рекомендації та кожне питання взято на контроль до його повного вирішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IXG3MjJa.jpg)
![](/files/2017/IXG3MBJt.jpg)
Вівторок, 07 Листопада 2017 13:49 | Переглядів: 458