Новини
Селекторна нарада з питань підготовки та проведення третього обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України
![](/files/2017/IXG8YTlY.jpg)
07.11.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальники відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, волонтери, учасники АТО прийняли участь у селекторній нараді з питань підготовки та проведення третього обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України, який відбудеться за підтримки голови облдержадміністрації К.І.Бриля. За підсумками селекторної наради було вирішено провести організаційно – методичні наради з питання проведення телемарафону, а також благодійні заходи в закладах освіти та культури з метою збору коштів в Запорізькому районі.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
Вівторок, 07 Листопада 2017 14:02 | Переглядів: 419