Новини
Робоча поїздка до Зеленопільського фельдшерського пункту з метою перевірки виконання поточного ремонту
![](/files/2017/IXQxgXDk.jpg)
08.11.2017 адміністрація комунального закладу "Запорізький районной центр первинної медико-санітарної допомоги" Запорізької районної ради Запорізької області здійснила робочу поїздку до Зеленопільського фельдшерського пункту, який підпорядкований закладу. В ході поїздки було перевірено виконання ходу поточного ремонту, а саме:
- встановлення санвузла (облаштування стін та підлоги, сантехніки)
- заміну вхідних дверей
- облицювання ганку керамічною плиткою;
- облаштування зливної ями та зовнішньої каналізації.
Вжито заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з особливими потребами до медичного закладу, з встановленням кнопки виклику медичних працівників.
Запорізький районной центр первинної медико-санітарної допомоги" Запорізької районної ради
![](/files/2017/IXQxgBNt.jpg)
![](/files/2017/IXQxfYs5.jpg)
![](/files/2017/IXQxgaYp.jpg)
![](/files/2017/IXQxgmGB.jpg)
![](/files/2017/IXQxgM18.jpg)
![](/files/2017/IXQxhfRu.jpg)
![](/files/2017/IXQxhvFs.jpg)
Середа, 08 Листопада 2017 15:12 | Переглядів: 502