Новини
Планові заходи…
![](/files/2017/IYXCQ4eg.jpg)
У комунальному закладі "Запорізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Запорізької районної ради Запорізької області відповідно до плану роботи пожежно-технічної комісії на 2017 рік відбулись практичні навчання: "Як користуватись вогнегасником". Метою заходу є закріплення знань з пожежної безпеки та правил поведінки при пожарі, а також набуття практичних знань та вмінь.
![](/files/2017/IYXCPz9W.jpg)
![](/files/2017/IYXCPNc5.jpg)
![](/files/2017/IYXCQjbf.jpg)
![](/files/2017/IYXCQzxy.jpg)
![](/files/2017/IYXCQOFZ.jpg)
Середа, 15 Листопада 2017 14:54 | Переглядів: 499