Новини
Урочисте відкриття меморіальних дошок колишнім керівникам району
![](/files/2017/IYXRZm7U.jpg)
15.11.2017 біля адміністративної будівлі Запорізької райдержадміністрації відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок колишньому голові Запорізької районної державної адміністрації Семеренку Сергію Васильовичу який був головою Запорізької райдержадміністрації з 2002-2005, 2014-2015 роки, та голові виконкому Запорізької районної ради депутатів трудящих з 1965-1972 роки Захарову Дмитру Єрмолаєвичу. У заході прийняли участь голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, керівництво райдержадміністрації, голова районної ради Анатолій Шевчишин, адміністративно-господарський актив райдержадміністрації, голови виконкомів сільських/селищних рад району, учасники АТО, громадськість, колишні керівники, працівники та колеги з якими довелось працювати головам району. На відкритті меморіальних дошок було сказано чимало добрих слів, розповіли про цікаві моменти співпраці з цими людьми, про їх минуле та здобутки в Запорізькому районі. Почесне право відкрити меморіалі дошки було надано керівникам району голові Запорізької райдержадміністрації Анатолію Васюку, голові районної ради Анатолію Шевчишину.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IYXOYl4p.jpg)
![](/files/2017/IYXP5wUo.jpg)
![](/files/2017/IYXPfU9q.jpg)
![](/files/2017/IYXPraz4.jpg)
![](/files/2017/IYXPBYBU.jpg)
![](/files/2017/IYXPLMJO.jpg)
![](/files/2017/IYXPUZ19.jpg)
![](/files/2017/IYXQ7nwg.jpg)
![](/files/2017/IYXQizf3.jpg)
![](/files/2017/IYXQumUE.jpg)
![](/files/2017/IYXQEMMV.jpg)
![](/files/2017/IYXSPJP2.jpg)
![](/files/2017/IYXSPKIj.jpg)
![](/files/2017/IYXR4IPt.jpg)
![](/files/2017/IYXRcImj.jpg)
![](/files/2017/IYXRkX1E.jpg)
![](/files/2017/IYXSPLLE.jpg)
![](/files/2017/IYXRAYn9.jpg)
![](/files/2017/IYXRHGAP.jpg)
![](/files/2017/IYXSPMG5.jpg)
![](/files/2017/IYXSeswR.jpg)
![](/files/2017/IYXSmqVt.jpg)
Середа, 15 Листопада 2017 15:24 | Переглядів: 537