Новини
Благодійна акція «День діабету 2017»
![](/files/2017/IZJiLJfY.jpg)
Працівники комунального закладу "Запорізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Запорізької районної ради Запорізької області прийняли участь у інформаційно-благодійній акції "День діабету 2017", яка відбулась в приміщенні палацу культури "Орбіта". В ході акції було отримано спеціалізовану літературу про діабет та прослухано лекції для сімейних лікарів та пацієнтів.
![](/files/2017/IZJiNaVH.jpg)
![](/files/2017/IZJiLiBy.jpg)
![](/files/2017/IZJiLuT0.jpg)
![](/files/2017/IZJiMy6S.jpg)
![](/files/2017/IZJiMItY.jpg)
![](/files/2017/IZJiMXwl.jpg)
![](/files/2017/IZJiNpJ0.jpg)
![](/files/2017/IZJiKXjh.jpg)
Понеділок, 20 Листопада 2017 10:38 | Переглядів: 465