Новини
Голова райдержадміністрації провів нараду з питання функціонування закладів охорони здоров’я району
![](/files/2017/J02PZMbf.jpg)
21.11.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою, головним лікарем КЗ «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради Тетяною Гудим, головним лікарем КЗ «Запорізький районний центр первинної медики – санітарної допомоги» Запорізької районної ради Миколаєм Красенковим з питання функціонування закладів охорони здоров’я району з 01.01.2018 умовах впровадження деценралізаційних процесів та створення об’єднаних територіальних громад в районі. На прикінці наради надані доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/J02Q0iH6.jpg)
Середа, 22 Листопада 2017 10:03 | Переглядів: 418