Новини
Засідання Регіональної ради по координуванню туристичної та курортної діяльності при Запорізькій облдержадміністрації
![](/files/2017/J04NBSmn.jpg)
21 листопада 2017 відбулося засідання Регіональної ради по координуванню туристичної та курортної діяльності при облдержадміністрації щодо підсумків проведення туристичного та курортно-оздоровчого сезону 2017 року.
Від Запорізького району взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Васюк та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Гемська.
Доповідачами було обговорено підсумки проведення туристичного та курортно-оздоровчого сезону 2017 року, основні проблеми закладів та перспективи роботи у 2018 році.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2017/J04NBzpr.jpg)
Середа, 22 Листопада 2017 14:47 | Переглядів: 416