Новини
Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Запорізького району
![](/files/2017/J1maDG3H.jpg)
30 листопада 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Круподера провели засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Запорізького району. Присутніми обговорено низку важливих питань про попередження нещасних випадків на водних об’єктах району у 2017 році, про стан охорони праці в галузі сільського господарства, про стан проведення навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки у 2017 році, про стан проведення періодичних медичних оглядів працівників підприємств та установ Запорізького району, про затвердження плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на перше півріччя 2018 року. На прикінці засідання надані відповіді та роз’яснення.
Відділ організаційної роботи, діловодства
і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/J1maCa3C.jpg)
![](/files/2017/J1maBxaX.jpg)
![](/files/2017/J1maCCP6.jpg)
![](/files/2017/J1maE3O4.jpg)
Четвер, 30 Листопада 2017 15:25 | Переглядів: 523