Новини
Здійснено виїзд на територію Наталівської сільської ради з метою огляду та обстеження залізничного переїзду
![](/files/2017/J1mcYuQE.jpg)
30 листопада 2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко разом з головним спеціалістом відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лілією Пилипенко та членами комісії здійснили виїзд на територію Наталівської сільської ради для огляду та обстеження залізничного переїзду з автобусним рухом, який не перебуває у власності залізниці, з метою підвищення стану безпеки руху, попередження транспортних подій або інших надзвичайних ситуацій та поліпшення організації обслуговування, утримання залізничних переїздів.
Відділ організаційної роботи, діловодства
і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/J1mcY91k.jpg)
![](/files/2017/J1mcYfS0.jpg)
![](/files/2017/J1mcYodf.jpg)
![](/files/2017/J1mcYBEv.jpg)
Четвер, 30 Листопада 2017 15:27 | Переглядів: 425