Новини
Селекторна нарада з питання відбору кандидатів на строкову військову службу
![](/files/2017/IlTqrjnJ.jpg)
15.03.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, військововий комісару Запорізького об’єднаного міського військового комісаріату Владислав Хобот, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Юлія Подольська та інші відповідальні особи в будівлі ПАТ «Укртелеком» прийняли участь у обласній селекторній нараді з питання відбору кандидатів на строкову військову службу за контрактом 2017року.На третій цикл вибрано 6 претендентів із 6 запланованих.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
Середа, 15 Березня 2017 16:23 | Переглядів: 642