Новини
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів робочу нараду щодо увічнення пам’яті учасників Вільнокозацького руху на території Запорізького району
![](/files/2017/J3JnhOJu.jpg)
15.12.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Макущенко, заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяни Гребенюк провів нараду з заступником начальника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександром Зубченко, начальником відділу культури і туризму РДА Іриною Гемською, представником районної газети «Червоний промінь, директором КЗ «Центр культури і дозвілля» Ольгою Жирун, головою спілки ветеранів Біленківської сільської ради об’єднаної територіальної громади Олександром Дереглазовим, завідувачем Канівського клубу, депутатом сільської ради Валентиною Хмарою, істориком та дослідником українського визвольного руху Юрієм Щуром, з питання увічнення пам’яті учасників вільно козацького руху – учасників боїв з більшовиками біля Лисої Гори навесні 1919 року та визволення с.Біленьке восени 1920 року. У підсумку наради надані доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/J3JnhDMH.jpg)
![](/files/2017/J3Jni2e0.jpg)
П'ятниця, 15 Грудня 2017 12:41 | Переглядів: 363