Новини
Подарунки дітям у День Святого Миколая
![](/files/2017/J4oxuwAn.jpg)
19.12.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, голова районної ради Анатолій Шевчишин, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алеся Авдєєва, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Круподера до Дня Святого Миколая та Новорічних відвідали Степненську сільську раду з метою вручення ключів від житлового будинку особі з числа дітей сиріт Ользі Грибцовій. Після урочистостей відбувся святковий концерт.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/J4oxjypl.jpg)
![](/files/2017/J4oxjGwg.jpg)
![](/files/2017/J4oxnmca.jpg)
![](/files/2017/J4oxB1c3.jpg)
Вівторок, 19 Грудня 2017 16:35 | Переглядів: 430