Новини
Перевірка стану правової роботи Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2018/Ja7o2Gja.jpg)
Робочою групою Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області впродовж 24-31 січня 2018 року проводиться цільова перевірка стану правової роботи та систематизації актів законодавства в Запорізькій райдержадміністрації, надається методична допомога з питань правової роботи.
Механізм проведення перевірки визначений Порядком, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 18 січня 2012 року № 91/5.
Окрім цього спеціалістами юстиції передані буклети, розроблені відповідно до Проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», які в свою чергу райдержадміністрація розмістила у приміщенні на другому поверсі для ознайомлення громадян зі своїми правами в частині оформлення субсидій, договорів оренди землі та щодо шляхів вирішення спорів
![](/files/2018/Ja7o1WNY.jpg)
![](/files/2018/Ja7o3kD4.jpg)
Середа, 24 Січня 2018 13:45 | Переглядів: 396