Новини
Участь у роздільному штабному тренуванні з територіальної оборони
![](/files/2018/Jb4AfsUD.jpg)
30.01.2018 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Дмитро Мартищенко, представники штабу територіальної обори Запорізького району в Запорізькому об’єднаному міському військовому комісаріаті прийняли участь у роздільному штабному тренуванні з територіальної оборони, а також відпрацювання питань, щодо дій відповідно до алгоритму роботи та виконання функціональних обов’язків службовими особами штабу району ТРО.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jb4Afe93.jpg)
![](/files/2018/Jb4AfnOP.jpg)
Вівторок, 30 Січня 2018 13:25 | Переглядів: 357