Новини
На базі Запорізької райдержадміністрації навчальний семінар «Аграрні розписки в Україні»
![](/files/2018/Jbz31vnu.jpg)
02.01.2018 на базі Запорізької райдержадміністрації відбувся навчальний семінар для керівників та голів фермерських господарств Запорізького району з питань впровадження в області проекту «Аграрні розписки в Україні». Зустріч відкрив голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Васюк. Всіх присутніх проінформували про переваги аграрних розписок, їх види, відмінності фінансової та товарної аграрної розписки, страхування застави майбутнього врожаю сільськогосподарської продукції. В ході зустрічі було детально обговорено механізми оформлення аграрних розписок та наголошено про іі обов’язкове нотаріальне посвідчення. Аграрна розписка вважається виданою з дня її реєстрації в Реєстрі аграрних розписок.. Під час проведення семінару керівники фермерських господарств мали можливість ознайомитись з методикою ведення аграрних розписок, отримати інформаційну підтримку.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jbz2WtP1.jpg)
![](/files/2018/Jbz2VGo0.jpg)
![](/files/2018/Jbz2XgOi.jpg)
![](/files/2018/Jbz2YqL8.jpg)
![](/files/2018/Jbz2ZeDG.jpg)
![](/files/2018/Jbz2ZWpW.jpg)
![](/files/2018/Jbz30GCr.jpg)
![](/files/2018/Jbz32jvl.jpg)
![](/files/2018/Jbz339gr.jpg)
![](/files/2018/Jbz33WVx.jpg)
П'ятниця, 02 Лютого 2018 15:22 | Переглядів: 410