Новини
Керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів апаратну нараду
![](/files/2018/Jc2dIMVl.jpg)
05.02.2018 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів апаратну нараду з начальниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради обговорено план роботи апарату на поточний тиждень. Розглянуто питання стану виконавської дисципліни та відпрацювання контрольних документів працівниками апарату; виконання норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». На прикінці наради надані доручення
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jc2dL8EZ.jpg)
Понеділок, 05 Лютого 2018 14:11 | Переглядів: 393