Новини
Вечір зустрічі випускників
![](/files/2018/JcaHlLhz.jpg)
03 лютого 2018 року Балабинський селищний будинок культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області сумісно с гімназією «Престиж» організували вечір зустрічі випускників. Захід проводився на базі актової зали гімназії «Престиж», на якому були присутні вчителі та випускники закладу. Від Балабинського будинку культури виступили: хореографічна студія «Stage», студія бального танцю «Фокстрот», театр вогню «Магай» та керівник колективу Дмитро Бабчук.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2018/JcaHlnFx.jpg)
![](/files/2018/JcaHlsHQ.jpg)
![](/files/2018/JcaHlvwD.jpg)
![](/files/2018/JcaHlzyU.jpg)
![](/files/2018/JcaHlDNX.jpg)
![](/files/2018/JcaHlHdQ.jpg)
![](/files/2018/JcaHlOdr.jpg)
![](/files/2018/JcaHlRWQ.jpg)
![](/files/2018/JcaHlVzt.jpg)
![](/files/2018/JcaHlYwj.jpg)
Вівторок, 06 Лютого 2018 10:44 | Переглядів: 642