Новини
Представники Запорізького району прийняли участь в обласній нараді з питання впровадження аграрних розписок у Запорізькій області
![](/files/2018/JcbKZXeW.jpg)
06.02.2018 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Тютюма прийняли участь у роботі проекту міжнародної фінансової корпорації IFC з питань впровадження аграрних розписок як нового перспективного інструменту залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь області
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JcbL0PeH.jpg)
![](/files/2018/JcbL0p6R.jpg)
![](/files/2018/JcbL1cuT.jpg)
![](/files/2018/JcbL1FvU.jpg)
![](/files/2018/JcbL25td.jpg)
![](/files/2018/JcbLdxfS.jpg)
Вівторок, 06 Лютого 2018 13:14 | Переглядів: 385