Новини
Участь у обласній нараді з питання підготовки та проведення заходів до 100 – річчя подій Української революції 1917-1921 років
![](/files/2018/Jcc44CTt.jpg)
06.02.2018 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко прийняв участь у обласній нараді з питання підготовки та проведення заходів до 100 – річчя подій Української революції 1917-1921 років Запорізькій області. Під час наради було оговорено питання щодо розміщення на територіях районів інформаційно – просвітницьких стендів, присвячених подіям Української революції у місцевих краєзнавчих музеях, закладах освіти та культури. Обов’язково залучити до переглядів експозицій учнів 10-11 класів, військовослужбовців та забезпечити відповідне лекторське супроводження.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jcc42kt6.jpg)
![](/files/2018/Jcc44Jm3.jpg)
Вівторок, 06 Лютого 2018 14:04 | Переглядів: 324