Новини
Робоча нарада першого заступника голови Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2018/JcEy2ECp.jpg)
09.02.2018 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з начальником відділу цивільного захисту населення райдержадміністрації Дмитром Мартищенко, представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області щодо підготовки до виїзного функціонального навчання в Запорізькому районі з керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JcEy2txL.jpg)
![](/files/2018/JcEy28tV.jpg)
П'ятниця, 09 Лютого 2018 11:11 | Переглядів: 350