Новини
Наслідуючи святого Валентина
![](/files/2018/Jdt3O6ZF.jpg)
14.02.2018 в Запорізькому районному відділі РАЦС голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Васюк прийняв участь в урочистій реєстрації шлюбу старшини, командира гармати підшефної військової частини Запорізького району А-1978 Андрющенко Валерія Анатолійовича та його нареченої Тихонової Світлана Іванівни. Анатолій Васюк сердечно привітав молодят та побажав міцного кохання, взаємопорозуміння у стосунках ,вірності, добра і міцного здоров’я. Нехай ваше весілля стане першим кроком у світле велике майбутнє, а ваша сім’я стане прикладом для наслідування додав керівник районну.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jdt3Cw7C.jpg)
![](/files/2018/Jdt3DgSs.jpg)
![](/files/2018/Jdt3E02k.jpg)
![](/files/2018/Jdt3EHxm.jpg)
![](/files/2018/Jdt3Fx53.jpg)
![](/files/2018/Jdt3H8OH.jpg)
![](/files/2018/Jdt3GlyH.jpg)
![](/files/2018/Jdt3HQ4Y.jpg)
![](/files/2018/Jdt3IFFF.jpg)
![](/files/2018/Jdt3JzLQ.jpg)
![](/files/2018/Jdt3L2IF.jpg)
![](/files/2018/Jdt3Kh33.jpg)
![](/files/2018/Jdt3LO5k.jpg)
![](/files/2018/Jdt3MCNI.jpg)
![](/files/2018/Jdt3NiBy.jpg)
![](/files/2018/Jdt3B4Es.jpg)
![](/files/2018/Jdt3AdvE.jpg)
Середа, 14 Лютого 2018 13:46 | Переглядів: 433