Новини
14 лютого 2018 року в дошкільних закладах Запорізького району пройшли розваги до дня Святого Валентина
![](/files/2018/JdBy3II4.jpg)
14 лютого 2018 року в дошкільних закладах Запорізького району пройшли розваги до дня Святого Валентина. Їх метою було познайомити дітей з історією виникнення Дня Валентина та особливостями його святкування в Україні, розвивати кругозір дітей, формувати культуру почуттів та виховувати почуття дружби.
В Кушугумському дошкільному закладі свято для дітлахів пройшло весело з цікавими конкурсами та іграми. Діти підготували подарунки і привітали друзів, батьків та вихователів зі святом.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
![](/files/2018/JdBy3Pzx.jpg)
![](/files/2018/JdBy3WOs.jpg)
![](/files/2018/JdBy438l.jpg)
![](/files/2018/JdBy4aWZ.jpg)
Четвер, 15 Лютого 2018 10:23 | Переглядів: 299