Новини
16 лютого в Новоолександрівці святкували Масляну
![](/files/2018/Jeef9Nex.jpg)
Ласували млинцями і солодощами, грали, змагалися. Учні Новоолександрівської ЗОШ підготували ярмарок смаколиків (млинці, пироги, пиріжки, вареники), під час якого пригощали місцевих мешканців та гостей свята. Працівники Новоолександрівського сільського будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області підготували цікаву тематичну концертну програму, в якій також взяли участь аматори художньої самодіяльності Лежинського сільського клубу, на чолі з завідувачем клубу Ларисою Рибаковою.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2018/Jeef9oiC.jpg)
![](/files/2018/Jeef9qYW.jpg)
![](/files/2018/Jeef9uyv.jpg)
![](/files/2018/Jeef9z5f.jpg)
![](/files/2018/Jeef9CBd.jpg)
![](/files/2018/Jeef9G0f.jpg)
![](/files/2018/Jeef9JuU.jpg)
![](/files/2018/Jeef9Qxl.jpg)
![](/files/2018/Jeef9TYR.jpg)
Понеділок, 19 Лютого 2018 08:18 | Переглядів: 399