Новини
17 лютого 2018 року, один з тих днів, який у православних християн входить у святковий тиждень перед Великим постом – Масляна
![](/files/2018/JefbYPZo.jpg)
Вважається, що чим веселіше пройде святкування – тим краще буде врожай і більшим достаток у новому році. Усі ті, хто завітав цього дня на свято до Балабиного, не стануть заперечувати, що прихід весни зустріли з гідністю та належним чином! Повеселилися, позмагалися в конкурсах, в козацьких забавах, потанцювали! І звісно ж, покуштували смачних млинців, якi приготували батьки хореографічної студії «Stage». З побажаннями та теплими словами звернувся до усіх присутніх голова Балабинської селищної ради Володимир Сосуновський i секретар Балабинської селищної ради Надія Самсика. Розважали усіх цікавою програмою студенти 1 курсу ЗНУ i Дар’я Ciра – керівник студії бального танцю «Фокстрот» (на громадських засадах). Допомагали їм хореографічна студія «Stage» з виступом-дебютом, презентували новий циганський танок; театр вогню «Магай»; спортсмени з гуртків «Школа боксу» та «Лідер» комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області. Гарними піснями порадували Усіх вокальний гурт «Лебiдоньки» та Алiна Олексенко.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2018/JefbZ62x.jpg)
![](/files/2018/JefbZo5x.jpg)
![](/files/2018/JefbZEaP.jpg)
![](/files/2018/JefbZSdr.jpg)
![](/files/2018/Jefc04yS.jpg)
![](/files/2018/Jefc0huS.jpg)
![](/files/2018/Jefc0yh1.jpg)
![](/files/2018/Jefc0OjQ.jpg)
![](/files/2018/Jefc10aa.jpg)
![](/files/2018/Jefc1emm.jpg)
![](/files/2018/Jefc1oVx.jpg)
![](/files/2018/Jefc1uIP.jpg)
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:35 | Переглядів: 349