Новини
Відбулися заняття з питань цивільного захисту населення
![](/files/2018/Jeq1UNND.jpg)
20.02.2018 в приміщенні Запорізької райдержадміністрації спеціалісти навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області провели виїзні заняття з функціонального навчання з керівним складом та фахівцями навчальних закладів Запорізького району з питань цивільного захисту населення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jeq1QfZr.jpg)
![](/files/2018/Jeq1FDHb.jpg)
![](/files/2018/Jeq1xglg.jpg)
![](/files/2018/Jeq1CAIg.jpg)
![](/files/2018/Jeq1NRFs.jpg)
Вівторок, 20 Лютого 2018 12:53 | Переглядів: 449