Новини
Увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
![](/files/2018/JeqMW4Eo.jpg)
20.02.2018 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Гемська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Круподера за участі активістів Автомайдану Запоріжжя, родини загиблого Сергія Синенко, районних, місцевих депутатів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, прийняли участь у мітинзі та покладанні квітів на могилу загиблого учасника Автомайдану, Героя України Сергія Синенка в селі Володимирівське Широківської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
Під час заходу усі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JeqMWzAp.jpg)
![](/files/2018/JeqMVFEw.jpg)
![](/files/2018/JeqMWl2g.jpg)
![](/files/2018/JeqMWOr9.jpg)
![](/files/2018/JeqMX27p.jpg)
![](/files/2018/JeqMXgD6.jpg)
Вівторок, 20 Лютого 2018 14:44 | Переглядів: 372