Новини
Робоча нарада голови Запорізької райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2018/JezY8SVa.jpg)
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів робочу нараду з головним інспектором ЗМУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Максимом Шейко щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій і забезпечення готовності до оперативного реагування у разі ускладнення погодних умов на території Запорізького району, а також з питання виконання завдань за призначенням під час пропуску льодоходу , весняної повені та дощових паводків у 2018 році.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JezYaKMN.jpg)
Середа, 21 Лютого 2018 13:01 | Переглядів: 399