Новини
Коротко про головне…
![](/files/2018/JeKnmNnb.jpg)
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів робочу нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою. Головою районної ради Анатолієм Шевчишиним, заступником голови районної ради Сергієм Бурмою, начальником управління фінансів райдержадміністрації Ангеліною Борисенко з питання внесення змін до бюджетних призначень. У підсумку надані доручення та їх затвердження на позачерговій сесії Запорізької районної ради.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JeKngZ7P.jpg)
![](/files/2018/JeKni6O5.jpg)
Четвер, 22 Лютого 2018 14:16 | Переглядів: 333