Новини
Робоча нарада першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової
![](/files/2018/JeUba2mb.jpg)
Перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела робочу нараду з керівником апарату райдержадміністрації Володимиром Макущенко, начальником відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Максимом Баранником з питання виконання делегованих Запорізькою райдержадміністрацією повноважень щодо соціально – економічного і культурного розвитку району. Перший заступник Світлана Чудеснова повідомила, що протягом 2017 року з даного питання проводилась відповідна робота, спрямована на розвиток та стабілізацію економіки, забезпечення доходів до бюджетів усіх рівнів, а також те що в 2017 році на території району завершено реалізацію інвестиційних проектів, спрямованих на соціально – економічний розвиток. У підсумку надані доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JeUbb1gG.jpg)
![](/files/2018/JeUbbUSi.jpg)
П'ятниця, 23 Лютого 2018 14:04 | Переглядів: 327