Новини
Засідання комісії з питань захисту справ дітей при Запорізькій райдержадміністрації
![](/files/2018/JeUsAUi0.jpg)
23.02.2018 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко разом з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Алесею Авдєєвою та членами комісії провели засідання з питань захисту справ дітей при Запорізькій райдержадміністрації. На розгляд комісії винесено двадцять дев’ять справ щодо встановлення опіки, доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав, влаштування до державних закладів неповнолітніх та інші. З метою захисту прав та інтересів неповнолітніх комісією прийняті відповідні рішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JeUsSFvo.jpg)
![](/files/2018/JeUt8TM3.jpg)
![](/files/2018/JeUtwA9S.jpg)
![](/files/2018/JeUtFvmJ.jpg)
![](/files/2018/JeUtIOQc.jpg)
![](/files/2018/JeUtLcVb.jpg)
![](/files/2018/JeUtMEVc.jpg)
![](/files/2018/JeUtRAut.jpg)
П'ятниця, 23 Лютого 2018 14:45 | Переглядів: 346