Новини
Паювання чершневого саду серед членів колишнього КСП «Дніпрогес», розташованого на території Володимирівської сільської ради (Широківська ОТГ), розпочато!
![](/files/2018/Jfy9Nveg.jpg)
Земельна ділянка площею 8,7 га, до складу угідь якої входять багаторічні насадження (Чершневий сад), є колективною власністю колишнього КСП «Дніпрогес» і увійшла до складу земель, які зазначені у сертифікатах осіб, які мають право на земельну частку (пай), та відповідно до Державного акту на право колективної власності підлягає розподілу між колишніми членами КСП «Дніпрогес».
Дана земельна ділянка у 2008 році на підставі рішення суду була незаконно привласнена іншими особами, що порушило законні права та інтереси колишніх членів КСП на отримання своєї частки у власність.
У 2014 році судом скасовано незаконне право власності на цю ділянку, та повернуто назад у державу для послідуючого законного паювання саме серед колишніх членів КСП «Дніпрогес».
Наприкінці 2017 року райдержадміністрацією почався процес паювання Черешневого саду, право на який мають близько 50-60 чоловік.
Ініціативна громадянка Надтока Таїса Петрівна (колишній член КСП «Дніпрогес») сприяє роботі по розпаюванню Чершневого саду та здійснює пошук спадкоємців померлих членів КСП, а райдержадміністрація зі свого боку сприяє пришвидшеному переоформленню сертифікатів, на підставі яких будуть надані у власність земельні паї з числа багаторічних насаджень.
Загалом вже готові до отримання у власність своєї частки (паю) Черешневого саду близько 30 людей.
Райдержадміністрація наголошує, що реалізація конституційних прав громадян України на отримання землі у власність є одним з пріоритетних завдань нашої роботи, а оформлення землі дозволить уникнути багато проблем на ринку цієї сфери.
Начальник юридичного відділу РДА
Вівторок, 27 Лютого 2018 15:06 | Переглядів: 410