Новини
Робоча нарада першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової
![](/files/2018/JfG6iyRV.jpg)
28 лютого 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з головним бухгалтером КЗ «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради Запорізької області Надією Салієвою з питання фінансового забезпечення комунального закладу «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради. На прикінці наради заступник голови надано рекомендації.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JfG6jcFg.jpg)
![](/files/2018/JfG6jJAL.jpg)
Середа, 28 Лютого 2018 10:21 | Переглядів: 335