Новини
Робоча поїздка голови райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2018/JfGMCIHg.jpg)
27 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Васюк на базі Веселянського навчально-виховного комплексу за ініціативою Григорівської сільської ради прийняв участь у громадському слуханні з приводу добровільного об’єднання територіальних громад.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JfGMCRjj.jpg)
Середа, 28 Лютого 2018 12:00 | Переглядів: 344