Новини
Відбулося засідання районної робочої групи з проведення заходу «Врожай – 2018»
![](/files/2018/Jg0mkFiK.jpg)
02.03.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів засідання районної робочої групи з проведення заходу «Врожай – 2018», на яке було запрошено голову фермерського господарства «Україна Нова» Желудько Віталія Васильовича з питання переоформлення фермерської землі та сплати податків. У підсумку наради надані доручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jg0mlGjk.jpg)
![](/files/2018/Jg0mmsRl.jpg)
П'ятниця, 02 Березня 2018 11:32 | Переглядів: 393